O restauraci

Nabídka lehkých pokrmů, dezertů i speciálních nápojů potěší příznivce hravých chutí a čerstvých, kvalitních surovin . Naší múzou jsou nutričně vyvážené pokrmy pro každý den. Věříme, že "zdravé" a "chutné" jdou ruku v ruce.

více

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V PÁTEK 16. SRPNA

V pátek 16. srpna z provozních důvodů po celý den ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

BARUM RALLY 12. AŽ 18. SRPNA 2019

V pátek 16. srpna ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY - z provozních důvodů v PÁTEK ZAVŘENO. Po celý adrenalinem nabitý týden podáváme zvýhodněné BARUM RALLY MANU, a to ve všední dny od 14:00 hod a po celý víkend.

LETNÍ NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE & NOVÝ FIT TIP

Od úterý 11. června letní novinky šéfkuchaře. Ty potěší chuťové pohárky a neurazí ani v plavkové sezóně. Těšte se na pestrobarevné saláty, libová masa a ryby s lehkými přílohami. Také nový, nutričně vyvážený fit tip.

více

PRAVIDELNÉ ČTVRTEČNÍ GRILOVÁNÍ

Každý čtvrtek od 17:00 do 20:00 hodin večerní grilování na letní zahrádce. Pouze za příznivého počasí. Aktuální informace ke grilování oznámíme vždy v daný den na Facebooku.

VÍKEND S CHUTÍ MOŘE "SEAFOOD"

28. (od 18:00) až 30. června se naladíme na prázdninovou atmosféru speciálním menu z mořských plodů a ryb. Stálá nabídka bude po dobu akce omezena.

více

NABÍRÁME ENERGII - ČERVENCOVÁ CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ

Ve dnech od 1. do 9. července 2019 čerpá tým FitFoodie zaslouženou dovolenou. V těchto dnech bude restaurace pro veřejnost uzavřena. Od středy 10. července budeme plni sil a s úsměvem připraveni pohostit naše hosty.

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V PONDĚLÍ 17. ČERVNA

Vážení hosté, v pondělí 17. června 2019 bude restaurace otevřena pouze do 15:30 z důvodu konání celofiremního školení. Poslední objednávky přijímáme do 14:30. V úterý se na Vás budeme opět těšit i s LETNÍMI SPECIALITAMI. Děkujeme za pochopení.

„OBJEVUJ A POZNÁVEJ“ 59. FILMOVÝ FESTIVAL

Zlín žije filmem a my s ním. Ve dnech konání festivalu 24. května až 1. června 2019 jsme pro vás připravili zvýhodněné odpolední menu "objevuj a poznávej" inspirované specialitami mezinárodní kuchyně. Jako partneři gastro zóny umožňujeme platbu festivalovými čipy.

více

NOVINKA ~ ZMRZLINY

NOVĚ rybízová raw & krémové arašídové máslo od Adria Gold. Všechny naše zmrzliny slazeny pouze třtinovým cukrem.

více

BOWLS VÍKEND ANEB "MÍSY HOJNOSTI"

Bowls - bohaté saláty, které nadchly celý svět. O víkendu 10. až 12. května 2019 "mísy hojnosti", dobydou Zlín. Vedle našich stálic Salmon & Avocado Bowl se představí vegan Buddha Bowl, Poke Bowl se sashimi tuňákem či sladká ovocná Bowl.

více

KVĚTNOVÉ STÁTNÍ SVÁTKY

O svátcích si dopřejte odpočinek třeba se sklenkou prosecca z nové sezónní nápojové karty. 1. a 8. května 2019 otevřeno od 11:00 do 21:00 hod. Polední menu nebude nabízeno.

VELIKONOCE VE FITFOODIE

Oslavte velikonoční svátky speciálním menu šéfkuchaře. Na Velký pátek otevřeno 11:00 až 22:00 hod. Velikonoční pondělí ZAVŘENO. Více informací ve článku.

více

DEGUSTACE PRÉMIOVÝCH RUMŮ - VYPRODÁNO

Bartender FitFoodie Restaurant Vladimír Hájek zasvětí své posluchače do tajů rumového světa. Ochutnávku prémiových rumů zpestří příběh o výrobě a zpracovávání rumů. Kapacita akce je omezena. Termín konání čtvrtek 18. dubna od 18.30 hod. Rezervace spouštíme 1. dubna 2019.

více

VIETNAMSKÉ SPECIALITY NO. 2

Vyslyšeli jsme přání všech zájemců o vietnamské speciality, na které se v prvním kole nedostalo. Vybrali jsme pět typických jídel, které o víkendu 5. až 7. dubna okoření stálý jídelní lístek. Rezervace pouze telefonicky: 608 000 191.

více

NOVINKY - JARNÍ NABÍDKA OD 5. BŘEZNA

Loučíme se se zimou a vítáme jarní měsíce. Prozradíme, že se dočkáte oblíbených mladých mas nebo japonského ramenu - nově se zeleným kari a krevetami. Celé menu naleznete ve článku.

více

Speciality vietnamské kuchyně 22. až 24. března 2019

Náš kuchař vietnamského původu nás seznámí s oblíbenými specialitami své rodné vlasti. Koriandr a chutě exotiky budou kralovat ve FitFoodie od páteční 18:00 i po celý víkend. Doporučujeme rezervaci včetně menu (zveřejníme brzy).

více

VALENTÝNSKÉ MENU - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA, UZAVÍRÁME 11. ÚNORA

VALENTÝN VE FITFOODIE - kapacitu restaurace na valentýnskou večeři 14. února již máme plně obsazenou. Protože ale romantiky není nikdy dost, nabídneme valentýnské menu také v pátek 15. února od 18:00 hod. K dispozici již jen několik volných míst - 608000191.

více

VALENTÝN VE FITFOODIE

Valentýnské menu probudí romantickou náladu čtyřmi lahodnými chody. Letos svátek zamilovaných oslavíme nejen 14. & 15. února. Nechejte se zlákat. Menu pouze na rezervace.

více

BENEFIT PRO ČLENY VITA SANA CLUB & ZAMĚSTNANCE KNTB PRO ROK 2019

Od 21. ledna 2019 vejdou v platnost změny v čerpání 10% slevy na konzumaci pro členy Vita Sana Club a zaměstnance KNTB. Věnujte jim prosím pozornost.

více

NOVINKA ~ FIT TIP MĚSÍCE

S námi dostojíte nejen novoročních předsevzetí. Od úterý 22. ledna nabídku rozšiřujeme o nutričně vyvážené FIT JÍDLO. Společně cestou chutí k vitalitě.

více

SPECIALITY INDICKÉ KUCHYNĚ

Kořeněné překvapení si pro vás na víkend 18. (od 18:00 hod) až 20. ledna připravil náš šéfkuchař. Podávat budeme vegetariánské i masové speciality indické kuchyně.

více

FITFOODIE SLAVÍ 3. NAROZENINY

Ze srdce děkujeme za přízeň v plynulých třech letech! Protože je co slavit, v pátek 11. ledna od 17:00 hod jako poděkování rozléváme sklenky šumivého vína ke všem objednávkám ze stálé nabídky. Připravenou máme i narozeninovou soutěž. Více informací na Facebooku.

V ÚTERÝ 8. LEDNA 2019 ZAVŘENO

Z důvodu školení a inventury budeme mít v úterý 8. ledna 2019 po celý den zavřeno. Děkujeme za pochopení, tým FitFoodie Restaurant.

KDY O SVÁTCÍCH DO FITFOODIE

Věnujte prosím pozornost změnám provozní doby během vánočních svátků a Nového roku. S přáním pohodového adventu a energického vstupu do roku 2019, tým FitFoodie Restaurant.

více

PRODEJ BALÍČKŮ RAW CUKROVÍ

Rádi byste si klasické cukroví ozvláštnili? V pondělí 17. prosince budou připraveny k prodeji balíčky bezlepkového cukroví z ořechů a ovoce.

více

BALÍČKY RAW CUKROVÍ K PRODEJI

Rádi byste si klasické cukroví ozvláštnili? V pondělí 17. prosince budou připraveny k prodeji balíčky bezlepkového cukroví z ořechů a ovoce.

více

NOVÁ ZIMNÍ NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE

Od 4. prosince 2018 jídelní lístek doplnila SPECIÁLNÍ ZIMNÍ KARTA. Zjistěte více o zimních novinkách.

více

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ 2018 - KAPACITY NAPLNĚNY

Vychutnejte si adventní pohodu s Vašimi blízkými. Zdravé vánoční cukroví pro Vás upečeme a okořeníme špetkou vánoční atmosféry my. Děkujeme za velký zájem - kapacity pro letošní rok byly naplněny. NOVÉ OBJEDNÁVKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME.

více

PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT ANETT & DAVID

Duo mladých umělců Anett Poláchová a David Rockery zpříjemní atmosféru pátečního večera 7. prosince od 19:00 hod. Zazní známé songy hvězd jako Ed Sheeran, Amy Winehouse a dalších. Do adventní nálady nás přenesou známé vánoční melodie. VSTUP ZDARMA.

ZLÍNSKÝ DENÍK O FITFOODIE RESTAURANT

Dočtěte se více o FitFoodie - kdo jsme, jak přemýšlíme o naší práci a co je pro nás důležité. Sdílíme článek otištěný ve Průvodci Zlínského týdne.

více

PODZIMNÍ VINNÁ DEGUSTACE MIKROSVÍN MIKULOV

Selekci deseti vzorků vín včetně nové řady Flower Line doplní lehké tříchodové menu v podání šéfkuchaře FitFoodie Restaurant. Vinnou degustací za vinařství Mikrosvín Mikulov Vás 22. listopadu 2018 od 18:00 provede Radka Štěpánková.

více

STÁTNÍ SVÁTEK 17. LISTOPADU 2018

Sobotu 17. listopadu oslavujeme jako Den boje za svobodu a demokracii. Restaurace otevřena od 11:00 do 22:00 hod.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VE FITFOODIE LOUNGE

Kouzelnou atmosféru adventu se svými kolegy, přáteli i rodinou vychutnejte v prostorách salonku FitFoodie Lounge. Rádi pro vás připravíme speciální menu, vinnou či cocktailovou kartu. Napište nám o více informaci: restaurant@fitfoodie.cz

více

SVATOMARTINSKÉ HUSY Z FARMY

Na svatého Martina podáváme speciální husí menu s párováním svatomartinského vína po skleničce. V nabídce od 9. (18:00 hod) do 11. listopadu. Doporučujeme rezervaci: 608 000 191.

více

V ÚTERÝ 6.LISTOPADU OTEVŘENO OD 11:30 HOD

Vážení hosté, z důvodu plánované odstávky pitné vody v areálu bude v úterý 6. listopadu otevřeno výjimečně až od 11:30 hod. Děkujeme za pochopení, vaše FitFoodie.

HALLOWEEN VE FITFOODIE

Kouzelné lektvary a dekadentně lahodné dezerty. Speciální halloweenskou nabídkou vás vystrašíme od středy do pátku... VŽDY PO SETMĚNÍ!

více

Víkend zvěřinových specialit

Speciality šéfkuchaře oslavující zemitost a plnost chutí podzimu podáváme 26. (od 18:00 hod) až 28. října 2018. NA STÁTNÍ SVÁTEK 28. ŘÍJNA OTEVŘENO 11:00 AŽ 17:00 hod.

více

ZRUŠENÍ SNÍDANÍ A ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S lítostí oznamujeme dočasné zrušení snídaní s platností od úterý 16. října 2018. Se změnou se pojí i úprava provozní doby - ve všední dny otevřeno od 10:30 hod. Rádi bychom vám sdělili podrobnější informace k našemu rozhodnutí - více v textu. Děkujeme za pochopení.

více

DEN KÁVY & KÁVAFEST ZLÍN 1. AŽ 7. ŘÍJNA 2018

KávaFest je týdenní oslavou kávy ve Zlíně. Najděte si chvíli pro sebe a odpočiňte u některé z kávových specialit. K zakousnutí nabídka slaných či sladkých snacků. Týdenní akce na kávu Massimo s sebou od 35 Kč.

PIVO ZA 15 KČ NA DEN BERNARDA 4. ŘÍJNA 2018

Den piva Bernard oslavujeme i ve FitFoodie. 4. října od 17:00 do 21:00 hod si přijdou na své milovníci šumivého zlata. Jedenáctku světlý ležák a polotmavou dvanáctku po celý večer čepujeme za 15 Kč / 0,5l.

STÁTNÍ SVÁTEK 28. ŘÍJNA 2018 OTEVŘENO 11:00 AŽ 23:00

Blížící se státní svátek - PÁTEK 28. ŘÍJNA 2018 oslavíme prodlouženou provozní dobou. Novinky z PODZIMNÍ NABÍDKY přijďte ochutnat od 11 do 23:00 hod. Poslední objednávky pro kuchyni přijímáme do 22:00 hod.

NOVÉ SEZÓNNÍ MENU - PODZIM 2018

Od 19. září se nová sezónní karta promění do vůní a chutí počínajícího podzimu. Těšit se můžete také na novinky ve stálé kartě.

více

NOVĚ - ZDRAVÉ SNÍDANĚ KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN

Zastavte se dobít energii od 31. července každý všední den 7:30 až 10:00. V nabídce slané i sladké snídaně, prohlédněte si kompletní menu.

více

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PÁTEK 24. SRPNA 2018

Z důvodu konání městské rychlostní zkoušky BARUM CZECH RALLY otevřeno v pátek pouze do 14:00 hod. V sobotu i neděli zůstává provozní doba beze změny. Děkujeme za pochopení.

AMERIKA VE SVITU - FESTIVAL ROUTE 66 10. AŽ 12. SRPNA

Víkendové speciality s chutí Ameriky na oslavu konání druhého evropského festivalu Route 66 ve Zlíně - prostory Baťova institutu! Oblíbené speciality americké kuchyně ve FitFoodie stylu podáváme od pátečních 17:00 hod.

více

NOVINKA - ZMRZLINA Z NAŠEHO KRAJE

Studená pochoutka bez bílého cukru vyrobená speciálně pro Fit Foodie Restaurant ve spolupráci s ADRIA GOLD Nivnice a Kozí farmou Vizovice.

více

Živá hudba s Anett & Davidem Rockery 3. srpna 2018

Duo Anett Poláchová a David Rockery zpříjemní páteční večer hostům Fit Foodie Restaurant a Kavárny Továrna. Covery oblíbených současných interpretů zazní v prostranství letních zahrádek. V opačném případě se vystoupení bude konat v restauraci. Doporučujeme včasnou rezervaci místa v jednom z podniků.

NAŠE, S LÁSKOU, POCTIVĚ 3. AŽ 5. SRPNA 2018

Malé rodinné farmy, lokální dodavatelé, poctivé domácí produkty a BIO zelenina inspirovali našeho šéfkuchaře při tvorbě víkendového menu. Ochutnejte to nejlepší z našeho kraje...

více

SMOOTHIE & SHAKE SPECIÁL 23. AŽ 29. ČERVENCE 2018

Smoothies ze sezónního ovoce a proteinové shaky od pondělí do pátku za akčních 69 Kč. Vyzkoušejte je všechny - u nás i s sebou!

více

Hudební pátek se skupinou Miniband 20. července 2018

Zpříjemněte si páteční večer poslechem živé hudby. Repertoár známých českých i zahraničních songů v podání zlínského Minibandu od 20:00 do 22:00 hod. Za příznivého počasí akce proběhne na letní zahrádce. Vstup zdarma. Doporučujeme rezervaci stolu: 608 000 191.

Pátek s živou hudbou - Jakub Tichý & kytara 13. července

Páteční večer od 20:00 hod zpříjemní popovou, převážně americkou hudbou mladý zpěvák a kytarista Jakub Tichý. Vystoupení proběhne na letní zahrádce, v případě nepřízně počasí v restauraci. Nejen k poslechu budeme podávat speciální letní menu RYBY & MOŘSKÉ PLODY. Rezervace: 608000191

více

 VÍKENDOVÝ SPECIÁL - RYBY & PLODY MOŘE 13. AŽ 15. ČERVENCE 2018

Speciální menu RYBY & MOŘSKÉ PLODY - mušle svatého Jakuba, uzený mořský úhoř, makrela, grilovaný tuňák a mořský vlk. Dary moře nabídneme od pátečního podvečera a po celý víkend. V pátek od 20:00 hod. si menu vychutnáte za doprovodu populární hudby v podání zpěváka a kytaristy Jakuba Tichého.

více

4. AŽ 8. ČERVENCE 2018 ZAVŘENO

Od středy 4. července a po zbytek týdne nebude restaurace v provozu. Naši číšníci, servírky i kuchaři čerpají zaslouženou dovolenou. Budeme se na vás těšit znovu v pondělí 9. července 2018 plní energie, tým FitFoodie.

NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK LÉTO 2018

Se slunečnými měsíci přichází od středy 27. června 2018 nové menu z čerstvých sezónních surovin. Letní saláty, lehká jídla hrající barvami. S FitFoodie si pochutnáte i během plavkové sezóny.

více

MLADÉ KOKOSY VE SVITU 21. AŽ 24. ČERVNA

Mladé kokosy z Thajska opět dorazí až k nám do Zlína. Zastavte se osvěžit - v nabídce VIRGIN i "VESELÉ" alko kokosy.

více

VÍKENDOVÝ SPECIÁL S INFUZOVANÝMI GINY 8. AŽ 10. ČERVNA 2018

Naši barmani vás rozohní ginem políbeným pikantním kořením. Nechejte se překvapit netradičními míchanými drinky a užívejte léta!

více

NOVINKA - FITFOODIE AŽ K VÁM

Vyslyšeli jsme přání zákazníků. S naší nabídkou jsme vyrazili ze Svitu. Nově si přes portál DámeJídlo můžete objednat část stálé nabídky pohodlně k vám domů či do práce. Rozvozové okénko PONDĚLÍ až ČTVRTEK 14:00 - 18:00 hod.

více

FILM FEST MENU 25. až 31. května 2018

Zlín žije filmem! Na počest 58. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež jsme připravili dvě speciální filmová menu. Součástí letošního tématu je také Československo. Právě naše domovina se nám stala inspirací.

více

MEČOUN NA GRILU 1. června 18:00

Ve spolupráci s Makro vás zveme na porcování lovené velké ryby. Akce začíná v pátek 1. června v 18:00 hod. Za pěkného počasí bude spojeno s večerním grilováním na letní zahrádce. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.

více

8. KVĚTNA 2018 Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO

Omlouváme se za změnu otevírací doby. Nezahálíme, ale pilně připravujeme občerstvení k 10. výročí Zlatého jablka, na které vás srdečně zveme! GOLDEN NIGHT V PÁTEK 11. KVĚTNA OD 20:00 HOD ve Zlatém Jablku.

více

CHŘESTOVÝ VÍKEND

Dlouho očekávaná chřestová sezóna právě začíná. Přijďte ochutnat lehké menu oslavující chřest a jarní bylinky. V nabídce od 27. a 29. dubna 2018.

více

DARY MORAVSKÝCH VINIC 18.DUBNA OD 18:00 HOD

REZERVACE UKONČENY. Párováním moravských vín z rodinného vinařství Zlomek&Vávra vás provede sommelier Lukáš Bakalík. Každý ze sedmi pečlivě zvolených vzorků vín doplnil šéfkuchař Július Löffler moderně pojatým finger food.

více

POZNÁVÁME KRÁSY RUMŮ 7. DUBNA OD 19:00 HOD

První řízenou degustací rumů ve FitFoodie Lounge vás povede náš hlavní barman Vladimír Hájek. Na šesti vybraných vzorcích z celého světa se budeme učit rozpoznávat jemné nuance, povíme si příběh jejich výroby. Počet účastníků je omezen.

více

OTEVÍRACÍ DOBA NA VELIKONOČNÍ SVÁTKY

Na Velký pátek 30. března otevřeno od 11 do 23:00 hod. Po celý víkend nabídneme kozí speciality z farem Rudimov & Vizovic. Velikonoční pondělí zavřeno.

VELIKONOČNÍ KOZÍ MENU Z FARMY 30.BŘEZNA AŽ 1.DUBNA

Ve spolupráci s našimi oblíbenými farmami jsme připravili speciální kozí menu. Kůzlečí maso z Rudimova doplní kozí sýry, mléko a zmrzliny z Vizovic.

více

RECEPT ŠÉFKUCHAŘE NA JARNÍ WELLINGTON

Inspirujte se receptem šéfkuchaře FitFoodie Restaurant Júlia Löfflera na šťavnatý králičí hřbet v zelených kapustových listech. Oblíbená klasika v lehkém, modernějším kabátku.

více

NOVÉ JARNÍ ALA CARTE OD 7. BŘEZNA 2018

S novým jídelním lístkem JARO 2018 přivítáme receptury, které po zimě odlehčí a nastartují nás novou dávkou energie. Sezóna ve znamení mladých mas, bylinek a jarní zeleniny je tady. V PONDĚLÍ 5.BŘEZNA VAŘÍME POUZE DO 14:00 HOD. Zastavte se na něco dobrého ze sladké vitríny nebo baru.

MEXICKÝ VÍKEND 23. AŽ 25. BŘEZNA 2018

Vydejte se s námi na gastronomický výlet do Střední Ameriky. Tradiční mexické speciality plné barev a koření roztančí vaše chuťové pohárky.

více

Tisková konference s Dolores Bata Arambasic

28. února 2018 jsme ve FitFoodie Restaurant s radostí přivítali váženého hosta, vnučku J. A. Bati, paní Dolores Bata Arambasic.

více

FIT BURGERS SPECIÁL 23. až 25. února 2018

Poslední únorový víkend zasvětíme šťavnatým fit burgerům a voňavým celozrnným bulkám. S novou recepturou jsou naše bulky vláčnější, jemně nasládlé. Zvolit můžete i vegan bulku.

více

V PONDĚLÍ 5. BŘEZNA VAŘÍME POUZE DO 14:00 HOD

Omlouváme se za omezení provozu. Od 14:00 hod kuchyně nevydává, nápoje a dezerty nabídneme bez omezení. Od středy 7. března představíme nový jídelní lístek JARO 2018. Těšit se můžete na sezónní bylinky, zeleninu a mladá masa.

VALENTÝNSKÁ HARFA 14. ÚNORA 2018 - ZAREZERVOVÁNO

Valentýnské tříchodové menu inspirováno francouzskou kuchyní rozmazlí chuťové pohárky vaše i vaší polovičky. Romantickou atmosféru podtrhne vystoupení harfistky Lucie Fajkusové od 18:00 do 20:00 hod. Od 18:00 hod POUZE REZERVACE 608000191. Kapacita naplněna, děkujeme.

více

České klasiky, jinak než je známe 2. až 4. února 2018

Máte rádi tradiční českou kuchyni, ale myslíte i na své zdraví? Pochutnejte si na fit knedlu vepřu zelu, řízku nebo vegetariánském prejtu v modernější, lehčí úpravě. Bude to výzva! Během akce bude stálá nabídka omezena.

více

VEGAN & VEGETARIAN VÍKEND 12. AŽ 14. LEDNA 2018

Odlehčete svému tělu, poděkuje vám. Že vegetariánská a veganská strava je neuvěřitelně rozmanitá a chuťově pestrá se přijďte přesvědčit na speciální víkendové menu 12 až 14. ledna 2018.

více

FOTOREPORT: KAMU AUTOGRAMIÁDA NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKY

V rámci předvánočního tour přijala pozvání Šéfkuchařka, food blogerka a cestovatelka Kamila Rundusová, známá jako Kamu.

více

NOVOROČNÍ RESTART 1. LEDNA 2018

Divoký Silvestr? Vyléčíme vás vyprošťováky z baru. Poctivá česnečka vás postaví na nohy a chybět nebude ani luštěninové menu, aby se penízky radostně kutálely. Společně cestou chutí k vitalitě i v novém roce 2018, otevřeno od 11:00 do 19:00 hod.

více

KDY O SVÁTCÍCH DO FITFOODIE?

Děkujeme za zážitky nabitý rok 2017, který byl ve znamení rozšíření o FitFoodie Lounge. Co nás čeká v novém roce 2018 prozradíme již brzy. Společně cestou chutí k vitalitě, tým FitFoodie Restaurant.

více

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte vašim blízkým, přátelům či kolegům GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK 🎁 Dárkové poukazy v hodnotách 300, 500 či 1.000 Kč lze zakoupit přímo v restauraci. Platnost 1 rok.

více

PŘEDVÁNOČNÍ BENEFIČNÍ VYSTOUPENÍ ANETT POLÁCHOVÁ & DAVID ROCKERY

Vánoční melodie doplní oblíbené hity světové pop music v podání mladé hudební dvojice Anett Poláchová & David Rockery. Během večera proběhne dobrovolná dobročinná sbírka.

více

KAMU AUTOGRAMIÁDA NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKY 16. PROSINCE V 16:00

Šéfkuchařka Kamila Rundusová zahrnula do předvánočního turné také FitFoodie Restaurant. Zastavte se v sobotu 16. prosince 2017 v 16:00 seznámit se s energickou Kamu i s jejími recepty. Nejbarevnější kuchařku bude možné zakoupit přímo na místě během autogramiády. V SO 16. a v NE 17. 12. nabídneme speciální Kamu´s menu.

více

Asijský víkend 8. až 10. prosince 2017

Vietnam, Thajsko, China, Japonsko - vůně typického koření a bylinek potěší fanoušky asijské kuchyně. Výběr ze stálé nabídky bude po dobu asijského víkendu omezen. Rezervace ochutnávky exotických dálek na tel. čísle: +420 608 000 191.

více

VEČER PLNÝ ZÁŽITKŮ FOTOREPORT Z DEGUSTAČNÍ VEČEŘE S QUALIVEM

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme rozmazlili chuťové pohárky jednatřiceti labužníků šesti speciálními chody. Jak vypadala zážitková večeře s Qualivem?

více

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ - KAPACITY NAPLNĚNY

Od 9. listopadu 2017 přijímáme objednávky na FIT & RAW VÁNOČNÍ CUKROVÍ. Pečeme pouze z kvalitních surovin - med Chlebiš od včelaře, BIO vejce, bez použití rafinovaného cukru, bílé mouky či nekvalitních tuků. Zdravé vánoční mlsání s FitFoodie Restaurant.

více

PONDĚLÍ 27. LISTOPADU 2017 Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZAVŘENO

Z důvodu odstávky vody v budově nebudeme moci 27. listopadu restauraci otevřít. Omlouváme se tímto za vzniklé komplikace. Od úterý 28. listopadu jsme tu opět pro vás. Děkujeme za pochopení, tým FitFoodie.

V PÁTEK 17. LISTOPADU 2017 OTEVŘENO 11 AŽ 23 HODIN

Ve státní svátek 17. listopadu jsme tu pro vás od 11 do 23 hodin. Užijte si prodloužený víkend třeba v nově otevřeném lounge baru. Rozmazlete se kvalitními cocktaily či drinky.

ČTVRTEK 16. listopadu 2017 - OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY

Z důvodu konání ZÁŽITKOVÉ VEČEŘE QUALIVO S DEGUSTACÍ VÍNA bude ve čtvrtek 16.11.2017 kuchyně vařit pouze do 14:00, lounge bar otevřen do 18:00, od 18:00 otevřeno pouze pro uzavřenou společnost. Děkujeme za pochopení, tým FitFoodie.

ZÁŽITKOVÁ DEGUSTAČNÍ VEČEŘE QUALIVO 16. LISTOPADU 2017

Speciální gurmánské menu šéfkuchaře Júlia Löfflera / FitFoodie Restaurant / doplní párování vína v podání Lukáše Bakalíka / Víno Zlomek & Vávra /. Šest chodů představí chuťovou výjimečnost masa značky QUALIVO. Večerem provádí David / Qualivo / Dvorský.

více

Svatomartinská husa z farmy 10. až 12. listopadu 2017

Po úspěchu loňských svatomartinských hodů v hlavní roli opět husa rostlá na rodinné farmě v prostředí Vizovických vrchů. Otevírání mladých dle tradice 11. 11. v 11:11 hodin. Zarezervujte si své svatomartinské menu na tel.: +420 608 000 191, počet porcí je omezen.

více

ZVĚŘINOVÝ VÍKEND 3. až 5. 11. 2017

Inspirovali jsme se chutěmi podzimu a vytvořili speciální menu. Zajíc, muflon, jelen - divoké trio zvěřinového víkendu ve FitFoodie.

více

V SOBOTU 28.ŘÍJNA 2017 OTEVŘENO DO 23 HODIN

Připíjíme na samostatné Československo. Ke každé láhvi vína nebo ke 2 drinkům Bohemian sour pozornost podniku. Posedět dnes můžete do 23:00 hod.

NOVÉ ALA CARTE PODZIM/ZIMA OD 18.ŘÍJNA 2017

Nadcházející sezóna chladnějších měsíců nás inspirovala k sestavení nového jídelního i nápojového lístku PODZIM/ZIMA - již od středy 18. října! K oblíbeným stálicím přibylo několik novinek, které vás budou lákat k pravidelné návštěvě Fit Foodie.

více

Slavnostní opening FitFoodie Lounge 8. a 9. září 2017

Oslavte s námi otevření FitFoodie Lounge. Čekají na vás vyladěné cocktaily z ovoce a kvalitního alkoholu. V pátek a sobotu si je navíc vychutnáte za akčních 90 Kč.

více

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ V NEDĚLI 10.ZÁŘÍ 2017 ZAVŘENO

Omlouváme se, pro plánovanou odstávku vody v areálu Svitu jsme nuceni v neděli 10. září zavřít. Děkujeme za pochopení, FitFoodie.

více

VÍKEND 2. A 3. ZÁŘÍ PATŘÍ GARDEN FOOD FESTIVALU

Zlínský park po roce opět ožije gastronomickou událostí roku. Na Garden Food Festival jsme si připravili několik specialit, které stojí za to ochutnat. Chybět nebude ani sekání mladých kokosů. Z provozních důvodů bude restaurace uzavřena od pátku 15:00 hod a po zbytek víkendu. Jaké bude FitFoodie Garden Food menu?

více

AUTOGRAMIÁDA S JEZDCI BARUM CZECH RALLY ZLÍN 18.8.2017

BARUM CZECH RALLY brzy odstartuje! Přijďte se seznámit s jezdci domácích posádek v pátek 18. srpna 2017 od 15:00 do 18:00 hod. Autogramiáda proběhne před FitFoodie Restaurant a kavárnou Továrna. Kromě doprovodného programu si můžete užít i příjemné posezení na nové letní zahrádce.

více

NOVÁ LETNÍ KARTA

Na jaké novinky z letní karty se můžete těšit? Pozor, LIMITOVANÁ EDICE salátů, fit zmrzlin a osvěžujících nápojů.

více

HURÁ ZPÁTKY DO FITFOODIE

Od 3.8.2017 jsme po dokončení rekonstrukce ZNOVU V PROVOZU. Přivítáme vás LETNÍ NABÍDKOU salátů, fit zmrzlin a osvěžujících drinků. Na co se můžete těšit?

více

ROZŠIŘUJEME SE O FITFOODIE LOUNGE

Z důvodu stavebních úprav a rozšiřování restaurace bude od čtvrtka 20.7. od 15:00 do středy 2.8.2017 restaurace dočasně uzavřena. Těšíme se na Vás 3.srpna! Máme připravenou novou LETNÍ KARTU s fit zmrzlinami, saláty i speciálními drinky.

více

ZLÍN FILMFEST SPECIAL 26.5. až 4.6.2017

Oslavte s námi 57. ročník Zlín Film Festival 2017. Speciální menu vytvořené pro jedinečnou příležitost. Doplňte energii na filmový maraton.

více